HornWellness.pl

Zdrowie, Uroda, Moda, Lifestyle

Lifestyle Uroda

Perfumy Bottega Veneta

Woda perfumowana Bottega Veneta, sygnowana tą samą nazwą, stanowi niejako flagowy produkt marki. Choć to kompozycja niezwykle bogata, w skrócie opisać ją można jednym słowem – skóra.

Skórzana nuta

To właśnie nuta skórzana jest tutaj najmocniej wyczuwalna, co czyni ten zapach niezwykle eleganckim i szykownym. Kompozycję otwiera orzeźwiająca bergamotka, która w połączeniu z różowym pieprzem nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Nutę serca stanowi romantyczny i uwodzicielski jaśmin. W nutach dolnych króluje skóra w towarzystwie paczuli oraz mchu dębowego i to właśnie ta baza czyni go unikatowym. Jakość oraz dobór składników sprawia, że mamy do czynienia z zapachem niezwykle trwałym, będącym,,blisko skóry”, jednocześnie dającym się wyczuć otoczeniu.

Jaka jest kobieta Bottega Veneta?

Kobieta Bottega Veneta jest silna, zdecydowana, elegancka i ceniąca sobie najwyższą jakość. To niezwykłe doświadczenie olfaktoryczne przenosi nas w luksusowe pomieszczenia wypełnione skórzanymi meblami, gdzie króluje minimalizm i przestrzeń. Marka może pochwalić się również męskim odpowiednikiem owych perfum (w wariancie wody toaletowej), który dorównuje damskiej wersji swoim charakterem i skórzaną bazą. Obie kompozycje można określić jako przeznaczone do stosowania w okresie jesienno – zimowym lub wieczorowym, bez wątpienia znajdą się jednak najwięksi fani projekcji, którzy nosić ją będą przez cały rok. Charakter kompozycji najpewniej nie przypadnie do gustu fanom świeżych, cytrusowych propozycji – trzeba zatem dozować go rozważnie w sytuacjach oficjalnych czy biznesowych.

perfumiq.pl