HornWellness.pl

Zdrowie, Uroda, Moda, Lifestyle

Lifestyle

Nietypowe obrączki ślubne – czy to dobry pomysł?

Z całą pewnością można stwierdzić, że dzień ślubu oraz wesela jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Dlatego powinien się on do niego w odpowiedni sposób przygotować. Wśród podstawowych elementów, które są niezbędne podczas tego ważnego dnia można wymienić obrączki. Można je znaleźć w sprzedaży w bardzo zróżnicowanych wariantach, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Warto dowiedzieć się więcej na ich temat.

Dwukolorowe złoto

Nietypowe obrączki ślubne mogą być z powodzeniem wykonane ze złota w dwóch kolorach. Wśród różnych barw złota można w szczególności wyróżnić kruszec tradycyjny, ale także biały czy żółty. Połączenie dwóch barw złota bardzo dobrze się prezentuje na każdej biżuterii, dlatego warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem. Tego rodzaju obrączki najczęściej występują w modelach nowoczesnych. Mogą być dodatkowo wyposażone w różnego rodzaju kamienie szlachetnie, takie jak na przykład brylanty. Cała kompozycja z całą pewnością będzie się idealnie prezentowała na dłoni każdego człowieka, dlatego warto się zastanowić nad takim wyborem.

Młotkowana powierzchnia

Oryginalne obrączki ślubne z powodzeniem mogą mieć również młotkowaną powierzchnię, która będzie posiadała zmienioną fakturę w stosunku do tradycyjnych obrączek. Jest to rozwiązanie idealne przede wszystkim dla osób, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania. Obrączki tego rodzaju bardzo dobrze prezentują się na dłoni, ponieważ mają atrakcyjny wzór, który na pewno wielu osobom przypadnie do gustu. Obrączki o młotkowanej powierzchni mogą być wykonane z bardzo zróżnicowanych materiałów. Wśród nich największą popularnością cieszy się złoto w różnych kolorach.

Potrójna obrączka

Bardzo dobrym pomysłem będzie także wybór podwójnej lub potrójnej obrączki. Złożona jest ona z trzech ruchomych obrączek, co bardzo dobrze prezentuje się na dłoni. Jest to atrakcyjny rodzaj obrączki, który z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie innowacyjną biżuterię. Potrójna lub podwójna obrączka może być wykonana ze złota o różnej barwie, zarówno tradycyjnej, jak i białej czy żółtej.

Obrączka w kształcie korony

Wśród różnego rodzaju biżuterii ślubnej można również wymienić obrączki, które posiadają kształt korony. Jest to bardzo innowacyjne rozwiązanie, które fantastycznie się prezentuje w każdych okolicznościach. Tego rodzaju obrączki mogą zawierać w swoim składzie również kamienie szlachetne, co z całą pewnością doda im niepowtarzalnego uroku. Wśród nich można na przykład wymienić piękne brylanty.