HornWellness.pl

Zdrowie, Uroda, Moda, Lifestyle

Fryzjer
Uroda

Fryzjer na medal, czyli jak wybrać najlepszego specjalistę

Każdy od czasu do czasu potrzebuje zmiany, a najłatwiej jest zmienić fryzurę. Zanim jednak zaczniemy szukać dobrego fryzjera w Lublinie, zróbmy niewielkie rozpoznanie terenu. W końcu warto znaleźć mistrza nożyczek, który zrozumie nasze potrzeby. 

Jak znaleźć fryzjera idealnego

Wybór fryzjera jest równie trudny, jak znalezienie dobrego lekarza. Chyba każdy na koncie ma kilka takich wizyt w salonie, po których miał ochotę przez miesiąc chodzić w czapce. Jest na szczęście parę sposobów na uniknięcie tego typu wpadek. Przede wszystkim zacznijmy od wyszukania najlepiej ocenianych salonów w naszym mieście. Jest wiele portali, które udostępniają komentarze klientów, a to najlepsze źródło wiedzy o wirtuozach nożyczek. Na tej podstawie zróbmy wstępną selekcję. Gdy pozostanie nam już tylko kilka opcji, przejdźmy do zapoznania się z ofertą oraz cenami. Np. na tej stronie internetowej https://www.laurentlublin.pl/ znajdziemy szczegółowy cennik, co zapobiegnie przykrym niespodziankom w czasie rozliczenia za usługę, poznamy cały zespół, a także sprawdzimy, z jakich kosmetyków się tu korzysta. Jeśli salon nie ma nic do ukrycia, to warto mu zaufać.

Delikatne cięcie czy drastyczna metamorfoza – co wybrać w czasie pierwszej wizyty

Jeśli udało nam się już wybrać odpowiedni salon fryzjerski, to podczas umawiania się na strzyżenie dopytajmy o specjalistę, który robi fryzury wpisujące się w nasze poczucie estetyki. Najlepiej, gdy taki fachowiec będzie mógł poszczycić się obszernym portfolio. Siadając na jego fotelu pierwszy raz, warto poprosić o niewielką, ale widoczną zmianę. To będzie prawdziwy test, który pokaże, czy następnym razem będziemy mogli całkowicie oddać się w ręce mistrza. Pamiętajmy także, że fryzjer, który przystaje na każdy nasz pomysł, wcale nie musi być taki dobry. Wybierając się na strzyżenie, często pokazujemy zdjęcie fryzury, jednak to specjalista powinien ocenić czy takie uczesanie jest w naszym przypadku w ogóle możliwe. Jeśli odmówi realizacji naszej wizji, powinien zaproponować coś odpowiedniego dla rodzaju naszych włosów, kształtu twarzy i kolorytu cery.

Wiele kobiet, jak i mężczyzn narzeka, że nie może znaleźć dobrego fryzjera, który potrafi wyczarować na głowie prawdziwe cuda. Taka opinia zazwyczaj wynika z tego, że wcale wirtuoza nożyczek nie szukamy i przystajemy na to, co może zaoferować nam pobliski salon. Lepiej jednak odrobinę się wysilić i znaleźć profesjonalistów, takich jak fryzjerzy z lubelskiego salonu Laurent. Odwiedzając tego typu miejsce, nie będziemy musieli obawiać się efektów.