Ciśnieniomierz Erkameter E

  • Dodaj recenzję:
  • 420.71293
  • Producent: ERKA
  • Czas realizacji: Towar wysyłamy w terminie do 7 dni roboczych
  • szt.
  • Cena netto: 1 157,41 zł 2 250,00 zł 1 250,00 zł

Ciśnieniomierz Erkameter E 

Należy do najnowszej generacji rodziny produktów Erkameter niemieckiej firmy ERKA, charakteryzującej się prostotą użytkowania i elegancją wykonania. Jego stosowanie zalecane jest profesjonalistom oczekującym wysokiej precyzji pomiaru ciśnienia tętniczego.

Ciśnieniomierz Erkameter E wyposażono w 3 tryby pomiarowe oparte o rekomendacje Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia (ESH). Tryby RAPID, ADVANCED i Classic doskonale się uzupełniają ułatwiając lekarzowi diagnozę stanu pacjenta.

Tryb pomiarowy RAPID - stosowany z powodzeniem w szpitalach, czy gabinecie lekarskim. Aparat w tym trybie na podstawie automatycznego, pojedynczego pomiaru szybko i dokładnie określa wartość ciśnienia tętniczego krwi. Zintegrowana pamięć Erkameter E pozwala przechowywać 500 pomiarów ciśnienia, które w łatwy sposób można przywałać na potrzeby ich analizy.

Tryb ADVANCED - pozwala na jeszcze wygodniejszy i dokładniejszy pomiar ciśnienia, który polega na wyliczeniu średniej z dwóch pomiarów wykonanych według wytycznych profilaktyki, wykrywania, diagnozy i leczenia nadciśnienia niemieckiego towarzystwa nadciśnienia German Hypertension League.

Tryb CLASSIC - polega na dokonywaniu pomiaru metodą osłuchową z wykorzystaniem stetoskopu. Rola ciśnieniomierza ograniczona jest do pompowania mankietu oraz zapisania w pamięci wyniku pomiaru.

Wbudowana pamięć ciśnieniomierza Erkameter E pozwala na przechowywanie 500 pomiarów dla każdego z trybów pracy. Wyniki pomiarów mogą zostać zaimportowane do komputera przez podłączenie urządzenia za pomocą kabla USB, z wykorzystaniem oprogramowania myERKA. PRG

Okres gwarancji 2 lata

Dane techniczne produktu:

   
Nazwa modelu: Erkameter E
Dostępna pamięć: 500 pomiarów na każdy tryb pomiarowy
Metoda pomiaru: oscylometryczna
Zasilanie: wewnętrzne - bateria akumulatorowa (w zestawie zasilacz)
Wymiary urządzenia: 275mm x 120 mm x 215 mm
Waga urządzenia: 1,4 kg
Zakres ciśnienia w mankiecie: 40 - 299 mmHg
Dokładność pomiaru: ±3 mmHg
Zakres pomiaru pulsu: 30 - 220 uderzeń na minutę
Temperatura transportu
i przechowywania:
-25°C do + 70°C

Dostępny w zestawie z trzema mankietami GREEN CUFF Smart rapid w kolorze szarym o rozmiarach: 3, 4, 5 - kod produktu: 420.71293